Odpust Parafialny w Zegrzu Pomorskim.

W sobotę 24 sierpnia w Kościele parafialnym dziękowaliśmy Bogu  podczas Mszy św. o godz. 14.00 za dar naszej wspólnoty, której patronuje Matka Boża Częstochowska. Podczas liturgii śpiew prowadziły Panie z KGW „Radwianki” z Niedalina, dla których był to również debiut.

Po Mszy św. na placu Hawajki przy wiejskim boisku sportowym, w rodzinnej atmosferze kontynuowaliśmy świętowanie. Był Turniej piłki nożnej Szakale, Turniej strzelecki, Miś Henio, Zumba dla dzieci i dorosłych, Dmuchańce, Wóz strażacki, Gałgankowe Szaleństwo, Malowanie twarzy, Badanie pomiaru cukru i ciśnienia krwi, Pokaz ratownictwa medycznego, Loteria fantowa, licytacja i bogata gastronomia. Zebrane podczas odpustu parafialnego środki pieniężne w kwocie 15.072,60 zł. będą przeznaczone na dokończenie posadzki przed wejściem do kościoła parafialnego.

Proboszcz , Rada Duszpasterska dziękują za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu odpustu:

– Prowadzącej Marcelinie Marciniak, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej Sołectwa Zegrze Pomorskie, KS Hajka Zegrze Pomorskie, Radnemu Sławomirowi Ciapcińskiemu, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej Sołectwa Niedalino, Parafialnemu Zespołowi Caritas ,OSP Niedalino, KGW „Zegrzanki”, KGW „Radwianki”, Damianowi Krysztofiakowi ze Szkółką Ekologiczno-Wędkarską „Okonek” , Maciejowi Ostrowskiemu i firmie Goodvalley z Przechlewa, Paulinie Baran, Annie i Józefowi Hnatczak, Misiowi „Henio”, trenerowi Przemysławowi Polechońskiemu wraz z GKS Szakale Świeszyno, Michałowi Pelc, Marii Marsickiej, Andrzejowi Michalskiemu, Fabryce lodów Jan Januszewski, a także tym wszystkim którzy ofiarowali vouchery oraz rzeczy na licytację i fanty do loterii fantowej. Mieszkańcom i gościom dziękujemy za obecność i hojność.

Serdeczne Bóg zapłać!