Ogłoszenia duszpasterskie na 10 niedzielę zwykłą 10.06.2018 Rok B

1. Jutro wspomnienie św. Barnaby Apostoła. W tym dniu przypada 2 rocznica święceń biskupich bpa Krzysztofa Włodarczyka.
  2. We wtorek wspomnienie dowolne błogosławionych męczenników Bronisława Kostkowskiego i Towarzyszy.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo i Różaniec Fatimski w kościele parafialnym.
  4. W czwartek wspominamy bł. Michała Kozala, Bpa i M. W związku z trwającym synodem diecezjalnym Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 18.00 w Niedalinie. Wcześniej od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe.
  5. W niedzielę zbiórka do puszki na kształcenie w diecezji i KUL.
  6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej serdecznie zaprasza duszpasterzy, siostry zakonne, osoby starsze, rodziny i młodzież na dwudniową XIX Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/ Polanowa), która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2018 r.

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą sprawowaną 23 czerwca (sobota) na Górze Chełmskiej o godz. 12.00.

Wieczorny apel pielgrzymkowy w kościele w Wyszewie o godz. 20.00.

Zakończenie pielgrzymowania w niedzielę po Mszy Świętej na Świętej Górze                      k/ Polanowa o godz. 15.00. Powrót z Polanowa autokarem.

1. Szkoła Nowej Ewangelizacji wraz z Fundacją SMS z Nieba zaprasza mężczyzn na spotkanie „POWOŁANI DO MĘSTWA” w sobotę 23 czerwca br. od godz. 9:00 do godz. 15:00. Spotkanie odbędzie się w Sali SNE przy ul. Staszica 38 w Koszalinie WSTĘP WOLNY.  Więcej informacji na stronie www.kochaj.my.
  2. Akademia Rozwoju Talentów wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji zaprasza Kobiety (od 18 roku życia) na Konferencję pod tytułem „Wstań przyjaciółko moja, piękna ma i przyjdź”! (Pnp 2,10). Konferencja odbędzie się 16 czerwca br. od godz. 10:00 do godz. 14:00 w Sali SNE  w Koszalinie, przy ul. Staszica 38.Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.kochaj.my
  3. 9. Przypominamy o planowanych wyjazdach dla dzieci i dorosłych z naszej Parafii:

– Wyjazd dla dzieci do parku rozrywki „Pomerania” w dniu 30 czerwca / sobota/;  wstępny koszt to 80 zł, w tym wstęp do parku, przejazd, obiad oraz ubezpieczenie. Wpłaty do 16 czerwca 2018r..  Prosimy rodziców o zwrot oświadczeń.

– Pielgrzymka pasmem gór Świętokrzyskich: Kielce, Kałków, Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska. Wstępny koszt 600 zł, w tym przejazd, ubezpieczenie, noclegi oraz posiłki: śniadanie i obiadokolacja. Data wyjazdu 15 sierpień, powrót  20 sierpnia. Wpłata wstępna 300 zł. do 20 czerwca. Zachęcamy do wyjazdu. Szczegółowe informacje u p. Bogusławy Baran. Telefon kontaktowy: 609-422-524;

1. Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.

1. Zapowiedzi przedślubne:

Dawid Paweł Bednarczyk, kawaler, Dargiń 30/2

Weronika Bednarz, panna, Bożniewice 8a/1   zapowiedź II

1. Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 14.00.

1. Intencje mszalne:

– czwartek: 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 nabożeństwo czerwcowe i o godz. 18.00 Msza św.  – błagalna o deszcz.

– niedziela: 9.00:

– + Mirosława Kisiel.

– +Jan, Janina Jaremko, Michalina, Stanisław, Maria Gruszka.

Zegrze:

– poniedziałek 9.00 – dziękczynna z okazji urodzin Józefa.

– wtorek  9.00 – intencja wolna.

– środa 18.00 i Różaniec Fatimski.

– czwartek  – Msza św. w Niedalinie o Duchu Świętym.

– piątek: 18.00 – intencja wolna.

– sobota: 17.00 Msza św. przy elektrowni wodnej na Hajce. Organizator Caritas parafialna.

– niedziela: – 10.30

– + rodzice: Kazimiera, Władysław Pondo.

–  + Jan z okazji urodzin.

–  Świelino: niedziela: 12.00

– + Józef 23 r. śm., Stanisław 6 r. śm., Wiktoria pół roku od śmierci z rodz. Ortyl.

– + Józef Banik. Msza św. od Józefa Banik  z rodzina z miejscowości Podobin. / Chrzest /.

Krepa:

— niedziela: 13.15:

– + Teresa Świeboda 16 r. śm. i za + zięciów.

– + Władysław  Żurowski z okazji imienin; Marianna, Jan Magdziarz.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.