Ogłoszenia duszpasterskie na 13 niedzielę zwykłą. 01.07.2018 Rok B

Ogłoszenia duszpasterskie na 13 niedzielę zwykłą.   01.07.2018  Rok B

1. Dzisiaj wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc lipiec: za chorych  i cierpiących z naszej Parafii.

2. We wtorek przypada Święto św. Tomasza, Apostoła.

3.W piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Dziewicy.

4.W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Msza św.

5. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek: Sieranie, Niedalino, Bardzlino, Golica i Zegrze Pomorskie,                    zaś w sobotę: Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa. Rozpoczęcie od godz. 9.00.

6.Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.

7.Biuro parafialne czynne w sobotę od 14.00 do 16.00.

II. Intencje mszalne:

– czwartek: 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.  o 17.30 nabożeństwo pierwszoczwartkowe , o godz. 18.00 – o zdrowie w rodzinie.

niedziela: 9.00: + rodziców: Józef, Zofia – Ćwik; + brat Bernard – Ćwik.

Zegrze Pomorskie:

– poniedziałek 9.00 – o błogosławieństwo Boże dla p. Aliny.

– wtorek  9.00 – o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla p. Lucyny.

– środa 18.00: + Jadwiga Krasowska 30 dz. pogrzebu.

– czwartek  – Msza św. w Niedalinie.

– piątek 18.00 – O zdrowie dla Reginy Zazula i Stanisława Skodzkiego.

– sobota 19.00 – Msza św. w Sierani przy krzyżu i poświęcenie Krzyża przydrożnego.

– niedziela: – 10.30 – dziękczynna z okazji 30 r. ślubu Ewy i Dariusza Gawęckich / + Władysław Gawęcki/.

–  Świelino:

niedziela: 12.00: + Jan – Pukacz; Zygmunt – Gorgol 15 r. śm. i z okazji imienin i dnia ojca.

-Krepa:

–  niedziela: 13.15: za parafian.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

W dniach 18-27 sierpnia grupa Taize z Trójmiasta organizuje wyjazd na Tydzień Specjalny. Taize to mała francuska wioska, zamieszkała przez braci ze wspólnoty Taize. Latem do Taize przyjeżdżają tysiące młodych ludzi z całego świata. Tydzień Specjalny skierowany jest dla osób w wieku 18-35. Koszt 500 zł (droga + ubezpieczenie). Na miejscu opłata 50 euro (nocleg, wyżywienie). Organizatorzy zachęcają do zapisów, ponieważ dla każdego uczestnika będzie    to szczególny czas relacji z Panem Bogiem oraz drugim człowiekiem.

Kontakt na facebooku: Taize w Trójmieście lub z Martą 796 407 556.