Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą. 08.07.2018 Rok B

Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą.   08.07.2018  Rok B

1. W środę Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.
  2. W czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.  W związku z trwającym Synodem w tym dniu w Niedalinie Msza św. wotywna o Duchu Świętym
  3. W piątek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po Mszy św. o godz. 18.00           w kościele parafialnym Różaniec Fatimski. Serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższą niedzielę do naszej Parafii przybędzie kleryk drugiego roku Mateusz Krahl, przeczyta słowo        Ks. Rektora i po Mszy św. będzie zbierał ofiary na rzecz naszego Seminarium.
  5. Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.
  6. Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 14.00.
  7. Od 1 lipca 2018 roku, rozpoczęło swoją działalność Hospicjum imienia Świętego Franciszka z Asyżu                    w Szczecinku, ulica Bukowa 85 A. Hospicjum jest przeznaczone dla osób, które dotknięte są chorobą nowotworową w terminalnej fazie życia i przyjmuje pacjentów na podstawie umowy z NFZ.

1. Intencje mszalne:

– czwartek: 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św., nabożeństwo do MB Nieustającej pomocy i Msza św. o godz. 18.00 – intencja wolna.

niedziela: 9.00:  Przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

– + Gabriela Gawin 1 r. śm.

– w intencji wiadomej Bogu.

Zegrze:

– środa 18.00: + Anna Szpontowicz. Msza św. od brata Kazika.

– czwartek  – Msza św. w Niedalinie.

– piątek 18.00 – za parafian

– sobota 18.00 – + Anna Szpontowicz 30 dz. śm.

– niedziela: – 10.30 –

+ Mateusz Pstrągowski;

+ Alfreda Surosz z okazji urodzin.

–  Świelino:

niedziela: 12.00:

– + Dorota Tomasiewicz.

– + Jadwiga Niewiarowska.

Krepa:

–  niedziela: 13.15:

– + Hieronim Nierobisz 16 r. śm.

– + rodzice: Emilia, Jan.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii. Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.                          Dziękuję p. Jerzemu Sobala za wymianę trzech grzejników w domu parafialnym.