ZAPROSZENIA

1. Serdecznie zapraszamy na Przystań z Jezusem (są jeszcze wolne miejsca). Jak co roku w Kołobrzegu odbędzie się ewangelizacja przy – Sunrise Festiwal. Tym razem to w dniach 27-29.07.2017r., będą odbywały się tam koncerty muzyki elektronicznej Jest to wspaniała okazja, by ludziom, którzy na niego przyjeżdżają opowiedzieć o Jezusie.
Rekolekcje przygotowujące ewangelizatorów do ewangelizacji odbędą się w dniach 25-27 lipca br. w Sali Szkoły Nowej Ewangelizacji w Koszalinie, przy ul. Staszica 38.
Od piątku 27 lipca br. godz. 15.00 w kościele rektoralnym w Kołobrzegu rozpocznie się (i będzie trwać przez cały czas ewangelizacji) adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji inicjatywy. Na adorację zapraszamy wszystkie wspólnoty i ruchy działające na terenie Kołobrzegu. Adoracja potrwa do niedzieli rano.
Szczegóły dotyczące miejsca, terminów, kosztów oraz wymagań na stronie www.kochaj.my w zakładce kalendarium oraz pod nr tel.: 783390033.

2. Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2018 br. w Sali SNE w Koszalinie, przy ul. Staszica 38.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.kochaj.my w zakładce kalendarium oraz pod nr tel.: 783390033. ks. Rafał Jarosiewicz