Ogłoszenia duszpasterskie na 17 niedzielę zwykłą. 29.07.2018 Rok B

1. Dzisiaj zapraszamy na KATECHEZĘ w ramach projektu pastoralnego KAZANIA NA GÓRZE. Rozpoczęcie o godz. 15.00 w sanktuarium – Koronka do Bożego Miłosierdzia i nieszpory, a następnie katechezę wygłosi ks. Dariusz Jaślarz, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie. Katechezy trwają do października      i są zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca.

2. We wtorek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera.

3. W środę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła. W tym dniu w Skrzatuszu             o godz. 12:00, uroczystą Eucharystią rozpocznie się 36 Piesza Pielgrzymka Skrzatusz – Jasna Góra.                              W tym roku, w dniu 5 sierpnia, zapraszamy na Mszę św. do gnieźnieńskiej katedry małżonków, którzy poznali się    na pielgrzymkowym szlaku, a także tych, którzy jako małżonkowie pielgrzymowali wspólnie. Podczas Eucharystii zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie. Msza św. w Gnieźnie o godzinie 10:15. Rozpoczynamy sierpień – miesiąc abstynencji.

4. W sobotę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Prezbitera.

5. W najbliższą niedzielę wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc sierpień: o trzeźwość w naszych rodzinach.

6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.

8. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne. W bardzo pilnych sprawach proszę o kontakt na telefon komórkowy.

– niedziela: 9.00: Przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
– + rodziców: Janina 8 r. śm., Józef – Dudojć; + z rodz. Górskich i Dudojć;

Zegrze:
– niedziela: – 10.30 – + Władysława –Pelc – Krzysztof / ona /

Świelino:
– sobota godz. 14.00 Msza św. chrzcielna.
– niedziela: 12.00: + Teresa Domaradz 4 r. śm.

Krepa:
– niedziela: 13.15: + Jan Kawecki 49 r. śm.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.
Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.